18 lipca 2022

Ogrody wertykalne

Oferujemy Państwu donice tworzące ogrody wertykalne, które pozwalają na uprawę nie tylko roślin dekoracyjnych, ale także jadalnych i to przez cały rok.

Uprawiaj sam swoją żywność, bądź niezależny!

Donice tworzące ogród wertykalny można zastosować na balkonie otwartym i zamkniętym, na werandzie, na tarasie, a nawet na ścianie budynku. Po napełnieniu doniczek ziemią można w nich posadzić rośliny ozdobne jak również jadalne, w tym zioła. Szczególnie dobrze sprawują się różne sałaty i rośliny liściaste.

1. Kaskadowy Ogródogród wertykalny samostojący
Samostojący modułowy zestaw składający się z 12 szt. doniczek. Na dnie znajduje się ociekacz zabezpieczający przed wypływem wody z podlewanych roślin na podłogę.
Zestaw może być postawiony na podłodze, najlepiej przy ścianie. Można go również zamontować dwustronnie (wówczas należy kupić dwie sztuki zestawu).
Kolor: antracytowy
Wymiary: długość: 19 cm x szerokość: 68,5 cm x wysokość: 54,6 cm

Zobacz film jak szybko
i sprawnie składa się Kaskadowy Ogród

2. Mini Kaskadowy Ogród ogród wertykalny samostojący
Samostojący modułowy zestaw składający się z 4 szt. doniczek. Na dnie znajduje się ociekacz zabezpieczający przed wypływem wody z podlewanych roślin na podłogę.
Zestaw może być postawiony na podłodze i przy ścianie. Jego niewielki rozmiar sprawia, że można go postawić przy kuchennym oknie. Idealny do uprawy ziół.
Kolor: antracytowy
Wymiary: długość: 11,4 cm x szerokość: 19,5 cm x wysokość: 47,5 cm

3. Kaskadowa Ścianaogród wertykalny montowany do ściany
Przeznaczony do zamontowania na ścianie modułowy zestaw składający się z 12 szt. doniczek. Na dnie znajduje się ociekacz zabezpieczający przed wypływem wody z podlewanych roślin na podłogę.
Kolor: antracytowy
Wymiary: długość: 17,7 cm x szerokość: 67 cm x wysokość: 57 cm

Zobacz film jak zamontować ogród wertykalny Kaskadowa Ściana

4. Podłużna Kaskadowa Ścianaogród wertykalny montowany do ściany
Przeznaczony do zamontowania na ścianie modułowy zestaw składający się z dwóch podłużnych donic. Moduły mogą być nakładane na siebie w dowolnej ilości, tworząc kaskadową ścianę dowolnej wielkości. Na dnie znajduje się ociekacz zabezpieczający przed wypływem wody z podlewanych roślin na podłogę.
Kolor: antracytowy
Wymiary: długość: 19 cm x szerokość: 78 cm x wysokość: 35 cm

donice na zioła